2
29

Wietrzny dzień

ID: 3615

10 000 zł

12 000 - 14 000 zł

Miejsce aukcji

Aukcja bez udziału publiczności

Termin aukcji

20 maja 2021 godz. 19:00

Proweniencja

kolekcja prywatna, Kraków

85,5 x 62,7 cm

technika mieszana/tektura

Sygnatura

sygn. l. d.: :TAD:NOSKOWSKI:1913

Datowanie

1913

na odwrocie nalepki: (częściowo czytelna): No 22 Autor Tadeusz Nosk… / Tytuł „Wietrzny dzień” Rodzaj dzieła / Cena 200- Adres Data nadesł.; J. WADOWSKI / WARSZAWA / MARSZAŁKOWSKA 121 / SKŁAD FARB / i PRZYBORÓW

Dodatkowy opis

przejdź do strony głównej aukcji

Pozostałe obiekty z tej aukcji

W karczmie

Cena wylicytowana: 65 000 zł
2

Scena historyczna

Cena wylicytowana: 500 000 zł
3

Przeprawa przez rzekę

sprzedaż warunkowa
Cena wylicytowana: 28 000 zł
4

Kulig

Cena wylicytowana: 10 000 zł
5

W parku

Cena wylicytowana: 18 000 zł
6

Pejzaż

Cena wylicytowana: 17 000 zł
8

Scena rodzajowa

Cena wylicytowana: 18 500 zł
13

Owoce na talerzu

Cena wylicytowana: 54 000 zł
14

Martwa natura

Cena wylicytowana: 70 000 zł
17

Portret kobiety

Cena wylicytowana: 42 000 zł
19

Gracje

Cena wylicytowana: 11 000 zł
23

Dworek

Cena wylicytowana: 3 600 zł
25

Widok z Bystrego

Cena wylicytowana: 6 000 zł
26

Pejzaż

Cena wylicytowana: 2 500 zł
32

Pejzaż z Batowic

Cena wylicytowana: 3 800 zł
34

Sad

Cena wylicytowana: 2 800 zł
37

Spotkanie

Cena wylicytowana: 7 000 zł
38

Kolędnicy

Cena wylicytowana: 8 000 zł