Pejzaż górski, 1951

ID: 6643

6 300 zł

Proweniencja

kolekcja prywatna, Kraków

32,5 x 42 cm

olej/dykta

Sygnatura

sygn. i dat. p. d.: "M. Stańko / 951"

Datowanie

1951

*opłata droit de suite