Kompozycje pejzażowe - praca dwustronna

ID: 5107

4 500 zł

Proweniencja

kolekcja prywatna, Polska

24,5 x 34,6 cm

olej/tektura

Sygnatura

sygn. p. d.: "K. P."

na odwrocie szkic olejny

Stan zachowania: uszkodzenie, ubytek w warstwie malarskiej

Dodatkowy opis