Woman with Head of Roses

ID: 4910

Proweniencja

66 x 50 cm (arkusz, krawędzie rwane)

litografia barwna

Sygnatura

sygn. z płyty p. d.: "Dalí"

• opłata droit de suite

oznaczenie egzemplarza l. d.: "MDCCLXI  / MM";

pieczęć tłoczona l. d.: "Dalí";

znak wodny p. d.: "BFK RIVES / FRANCE"

CENA : 6 200 zł