W cyrku

ID: 4760

Proweniencja

Musėe d’Albi, France

32 x 25 cm w św. p-p. (arkusz)

litografia

Sygnatura

sygn. p. d.: "De Toulouse - Lautrec" (ołówkiem)

oznaczenie egzemplarza l. d.: "329-500" (ołówkiem);

drukowany napis l. g.: "© Copyright by Musėe d’Albi, France";

na odwrocie kartka z informacjami o pracy w j. angielskim

Wydana przez: F. Mourlot, Paryż, 1952.

CENA : 6 200 zł