2

Starość, z cyklu: Etapy życia

ID: 5418

9 000 zł

Proweniencja

Galeria Sztuki, Norymberga, Niemcy.

75 x 55,5 cm w św. ramy

litografia barwna

Sygnatura

sygn. p. d.: "Dalí" (ołówkiem)

Literatura

Dalí S., Michler R., Löpsinger L. W., "Salvador Dalí, Catalogue Raisonné of Prints II Lithographs and Wood Engravings 1956-1980", nr referencyjny: 1434.

*opłata droit de suite

oznaczenie egzemplarza l. d.: "107/300" (ołówkiem)

Wydana przez:

Specta (Hecker), Pinon, Francja, 1975.