Polifem, z cyklu: Odyseja

ID: 4818

1 600 zł

Proweniencja

kolekcja prywatna, Berlin

37,7 x 57,7 cm (arkusz)

litografia barwna

Literatura

Sauret A., Litografie Chagalla [V], Monte Carlo 1984, nr 776.

Wydana przez: Daco-Verlag Günter Blase, 1989

Stan zachowania: zagięcie papieru

Dodatkowy opis

CENA : 6 200 zł