Paryż

ID: 4816

2 500 zł

Proweniencja

kolekcja prywatna, Paryż

53,3 x 37 cm (arkusz)

litografia barwna

Sygnatura

sygn. wytłoczeniem w papierze p. d.: "Dali"

Literatura

Salvador Dalí, Catalogue Raisonné of Prints II Lithographs and Wood Engravings 1956-1980, Michler / Löpsinger, nr referencyjny: 1228.

sygn. tłoczona p. d.: "Dali";

oznaczenie egzemplarza l. d.: "1534/1700" (ołówkiem)

Wydana przez: Dreager Fréres/Matthieu, 1969.

CENA : 6 200 zł