62

Maniakalna potrzeba komfortu

ID: 3051

1 200 zł

1 300 - 1 500 zł

Miejsce aukcji

Sheraton Kraków Hotel ul. Powiśle 7

Termin aukcji

27 października 2016 godz. 19:30

48 x 78,2 cm

akwaforta, akwatinta, sucha igła

Sygnatura

sygn. i dat. p. d.: "KACPER BOŻEK XVI / XXI"

Datowanie

2016

napis dolny środek: "MANIAKALNA POTRZEBA KOMFORTU"

Dodatkowy opis

przejdź do strony głównej aukcji

Pozostałe obiekty z tej aukcji

3

Kozi Wierch

Cena wylicytowana: 27 000 zł
7

Portret chłopca

Cena wylicytowana: 14 000 zł
8

W sieni

Cena wylicytowana: 36 000 zł
18

Na alarm

Cena wylicytowana: 12 000 zł
20

Wyjazd na polowanie

Cena wylicytowana: 2 200 zł
23

Róże

Cena wylicytowana: 11 500 zł
24

Kwiaty

Cena wylicytowana: 9 500 zł
25

W drogę

Cena wylicytowana: 9 000 zł
31

Marzenka

Cena wylicytowana: 1 600 zł
32

Reporter

Cena wylicytowana: 1 600 zł
35

Pole VI

Cena wylicytowana: 55 000 zł
41

Ikona

Cena wylicytowana: 12 000 zł
43

Kompozycja

Cena wylicytowana: 6 000 zł
44

Struktura

Cena wylicytowana: 2 500 zł
50

Kuwejt

Cena wylicytowana: 16 000 zł
54

Bez tytułu

Cena wylicytowana: 900 zł
56

Portret

Cena wylicytowana: 3 500 zł
61

Coś

Cena wylicytowana: 1 000 zł