Kolos Rodyjski

ID: 4872

Proweniencja

75,3 x 53 cm (arkusz)

litografia barwna

Sygnatura

sygn. p. d.: "Dalí" (ołówkiem)

Literatura

Salvador Dali. Catalogue Raisonné of Etchings and Mixed-Media Prints 1924-1980. Edited by Ralf Michler and Lutz W. Löpsinger, Prestel, Munich - New York 1995, 1069.

• opłata droit de suite

oznaczenie egzemplarza l. d.: "210/225"

CENA : 6 200 zł