Kobieta w kwiecistej bluzce

ID: 4800

1 500 zł

Proweniencja

kolekcja prywatna, Paryż

34,2 x 24,5 cm w św. p-p. (arkusz)

heliograwiura

Sygnatura

sygn. i dat. z płyty p. d.: "Henri Matisse …[?]7"

Wydana przez: Draeger Frerés dla Tériade, Paryż 1937

CENA : 6 200 zł