Kobieta i koty, 1997

ID: 4346

1 600 zł

Proweniencja

kolekcja prywatna, Polska

40 x 26,3 cm (arkusz)

litografia barwna

Sygnatura

sygn. i dat. p. d.: "Coneille’ 97" (ołówkiem)

Datowanie

1997

oznaczenie edycji l. d.: "EA 19/20" (ołówkiem)

CENA : 6 200 zł