Kłótnia zakochanych

ID: 5386

2 600 zł

Proweniencja

70 x 50 cm (arkusz)

litografia barwna

Sygnatura

sygn. p. d.: "Chagall" (ołówkiem); sygn. z płyty w kompozycji p. d.: "Chagall Marc"

*opłata droit de suite

oznaczenie egzemplarza l .d.: "261/300" (ołówkiem);

pieczęć tłoczona l. d.: "S. P. A. D. E. M. / Paris"