Galatea, 1985/86

ID: 5438

1 500 zł

Proweniencja

65,5 x 50 cm (arkusz)

technika mieszana, litografia barwna

Sygnatura

sygn. p. d.: "Dalí" (ołówkiem)

Datowanie

1985/86

oznaczenie egzemplarza l. d.: "DCC / MM" (ołówkiem);

pieczęć tłoczona z koroną u dołu: "Dalí";

znak wodny prawy bok: "BFK RIVES / FRANCE ∞"

na odwrocie napis: "1985/86 / „GALATEA” " (ołówkiem)