Flower Head

ID: 4920

Proweniencja

50 x 66 cm (arkusz, krawędzie rwane)

litografia barwna

Sygnatura

sygn. z płyty w kompozycji: "Salvador Dalí 1937"

• opłata droit de suite

oznaczenie egzemplarza l. d.: "MCLXXXIX  / MM";

pieczęć tłoczona l. d.: "Dalí";

znak wodny l. d.: "BFK RIVES / FRANCE"

CENA : 6 200 zł