Droga przez wieś

ID: 5362

1 500 zł

Proweniencja

kolekcja prywatna, Nowy Jork

30,5 x 23,5 cm św. p-p.

litografia barwna

Sygnatura

sygn. z płyty l. g.: "Bernard Buffet"

Literatura

Buffet B., "Lithographs I", F. Mourlot, 1968, nr 109.

*opłata droit de suite