Dłoń

ID: 4914

Proweniencja

50 x 66 cm (arkusz, krawędzie rwane)

litografia barwna

Sygnatura

sygn. z płyty p. d.: "Dalí"

• opłata droit de suite

oznaczenie egzemplarza l. d.: "MDCCIII  / MM";

pieczęć tłoczona l. d.:"Dalí";

znak wodny l. d.: "BFK RIVES / FRANCE"

CENA : 6 200 zł