Dezintegracja trwałości pamięci

ID: 5444

1 500 zł

Proweniencja

kolekcja prywatna, Polska

50 x 65,5 cm (arkusz)

technika mieszana, litografia barwna

Sygnatura

sygn. p. d.: "Dalí" (ołówkiem)

oznaczenie egzemplarza l. d.: "MDXX / MM" (ołówkiem);

pieczęć tłoczona u dołu: "Dalí";

znak wodny l. d.: "BFK RIVES / FRANCE ∞";

na odwrocie naklejka hologramowa