Charon przekraczający Acheron

ID: 4874

Proweniencja

32 x 23,8 cm w św. p-p. (arkusz)

drzeworyt

Sygnatura

sygn. p. d.: "Dalí" (ołówkiem)

• opłata droit de suite

oznaczenie egzemplarza l. d.: "E. A"

CENA : 6 200 zł