Bez tytułu, z barwnego cyklu: Zabawne sny Pantagruela

ID: 5410

11 000 zł

Proweniencja

73,3 x 49,6 cm w św. p-p.

litografia barwna

Sygnatura

sygn. p. d.: "Dalí" (ołówkiem)

*opłata droit de suite

oznaczenie egzemplarza l. d.: "E A" (ołówkiem);

napis z płyty p. d. w kompozycji: "DALÍ"