Atelier w Cannes

ID: 5498

Proweniencja

Galeria Sztuki, Stuttgart, Niemcy

48 x 35,5 cm

litografia barwna

Sygnatura

sygn. l. d.: "Picasso" (kredką)

Literatura

Bloch G., "Pablo Picasso, Catalogue of printed graphic work" 1904-1967, 1971, nr 794.

*opłata droit de suite

dat. z płyty l. g.: "7.4.56."

Wydana przez:

F. Mourlot, Paryż, 1956.