XXV Aukcja: Sztuka Współczesna - 8.12.2021
25 listopada 2021

XXV Aukcja: Sztuka Współczesna - 8.12.2021

Szanowni Państwo,

z wielką przyjemnością przedstawiamy ofertę grudniowej aukcji sztuki, która obejmuje wyselekcjonowane, wysokiej klasy obiekty sztuki dawnej i współczesnej. Licytacje odbędą się tego samego dnia, a zaproponowane przez nas rozdzielenie oferty służyć ma większej przejrzystości i systematyzacji dzieł. Mamy nadzieję, że taka forma licytacji będzie dla Państwa atrakcyjna. 

Kilkadziesiąt obiektów zebranych w katalogu XXV aukcji to dzieła klasyków współczesności. Wśród nich muzealny obiekt przestrzenny Ryszarda Winiarskiego z 1973 roku, olejna kompozycja op-artowska Victora Vasarely z lat 60. (wcześniej wystawiana przez Sotheby w Nowym Jorku), obiekt Shaloma Tomasa Neumana - twórcy "fusion art", znakomite dzieło Tomasza Sętowskiego czy weduta miejska Dwurnika z I poł. lat 70.

 

Doskonale prezentują się w ofercie także dzieła Jerzego Dudy-Gracza, Alfreda Lenicy, Jana Berdyszaka, Stanisława Dróżdża czy Mariana Konarskiego.

 

Polecamy Państwa uwadze unikatową, jedyną zachowaną fotografię Zbigniewa Libery, przedstawiającą scenę z zakładu karnego w Hrubieszowie, w którym był osadzony za działalność opozycyjną. 

 

Po raz pierwszy na naszej aukcji oferujemy obiekt z cyklu "Diariusze" Andrzeja Szewczyka, dekoracyjną martwą naturę Zbysława Marka Maciejewskiego czy zestaw fotografii Zuzanny Janin.

 

Serdecznie zapraszamy!

 

 

Zapraszamy do licytacji telefonicznej, online lub pozostawienia zlecenia licytacji.


KATALOG ONLINE:

4. Ryszard Winiarski Obiekt przestrzenny 1973 DSC08388


 

KATALOG ISSUU:

26. Edward Dwurnik Miasto 1974 br DSC08543br


 

KATALOG PDF:

Zbysław Marek Maciejewski Ciastka 1977 br DSC08292